עיצוב גבות בשיטת השערה

מה זה איפור קבוע ?

איפור קבוע נועד לספק מענה לנשים המבקשות להנות ממראה איפור עדין וטיפוח הפנים, ללא העיסוק היום יומי בפעולות האיפור והניקוי שלו. איפור קבוע מתבצע באמצעות טכנולוגיית הזרקה ייחודית, בה מתבצעת הזרקה עדינה במיוחד של פיגמנט מינרלי תחת העור. הפיגמנט יספק את המילוי והצבע הרצוי, תוך יצירת הצללה לגבה הטבעית או באמצעות שרטוט עדין של זקיקי שיערה טבעית.

 

איפור קבוע מתאים לעיניים, לשפתיים, לגבות ואף לאזורים נוספים בפנים. בין סוגי האיפור הקבוע המבוקשים במיוחד ניתן למצוא:

פיגמנט שפתיים

 איפור קבוע לשפתיים בא להחליף את השימוש היום יומי באודם, ולהעניק צבע עשיר ומילוי לשפתיים. פיגמנט שפתיים גם עשיר בלחות ומסייע בטיפול בשפתיים סדוקות, תוך מילוי שלהם בלחות ובברק טבעי, טשטוש כתמי פיגמנטציה ויצירת שפתיים במראה רך ומודגש.

שיטת הפודרה

איפור קבוע שיטת הפודרה מספק מענה למילוי הגבות, כאשר מטרתו היא מילוי גבות גלילות או חסרות, תיקון אי סימטריות בגבה ופגמים נוספים. במסגרת שיטת הפודרה מוזרק הפיגמנט לאזורים שונים בגבה כנגד השער הטבעי ומעניק מראה של הצללה טבעית.

שיטת השערה

איפור קבוע בשיטת השערה נועד אף הוא למילוי גבות ותיקון של פגמים אסתטיים שונים בגבות. מדובר בשיטה מקצועית המתבצעת באמצעות מכשיר דמוי עט, ידני או חשמלי, בעל ראשי סיכה זעירים שמחדירים אל העור פיגמנט טבעי, תוך שרטוט של זקיקי שיער ושילוב של הצבע בשיער הגבה הטבעי.

בעבר נהוג היה למלא גבות חסרות באמצעות קעקוע, ציור של תצורת הגבה מעל העין. שיטה זו סיפקה מענה ועמידות ארוכת שנים, אולם המראה הלא טבעי היה ניכר ובולט לעין. היתרון הבולט של מילוי גבות בשיטת השערה הוא המראה הטבעי. בזכות החיתוך וההזרקה במספר רב של נקודות על פני שטח קטן המראה המתקבל אינו של הצללה אחידה, אלא של זקיקי שערות בודדות אשר משתלבות לצד שיערות הגבה הקיימות ומתמזגות בהן.

 

 

המלצות על הקליניקה

שיטת השערה המלצות שיטת השערה המלצות שיטת השערה המלצות שיטת השערה המלצות שיטת השערה המלצות שיטת השערה המלצות

 

  רוצה לפרגן בביקורת טובה עליי ? :) לחצי כאן